KENAN OTLU

KENAN OTLU

İSTANBUL / MALTEPE İlçe Başkanı

[email protected]

Özgeçmişi

Kenan Otlu, 1992 yılında Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde doğdu. Öğrenim hayatına Sivas Yücebaba Köyü İlköğretim Okulu’nda başladı.

4 sene sonra ilkokul eğitimini tamamlamak üzere İstanbul’a taşındı ve ilkokul eğitimini burada tamamladı. Küçükyalı Endüstri Meslek Lisesi’nde öğrenim hayatını devam ettirdi.

Kocaeli Üniversitesi Gölcük MYO Otomotiv Bölümünde eğitimine devam etti. Eşkişehir Anadolu Üniversitesi işletme bölümünde lisans öğrenimini tamamladı.

 

Kenan Otlu, 2010 yılında önce ilçe yöneticisi ve ilçe sekreterliği görevlerini yaptı. 2012 yılında ise CHP Maltepe Gençlik Örgütü Başkanlığı’na seçildi.

2 yılı aşkın bulunduğu görev süresince daha sonra gelenek haline gelecek bir çok etkinliğe imza attı, lise ve üniversite örgütlenmelerine kendi ilçesinden başlamak üzere öncülük etti, gençlik kademesinde ilk kez mahalleler bazında örgütlenmeyi sağladı.

20 Aralık 2015 tarihinde yapılan CHP İstanbul İl Gençlik Örgütü Kongresi’nde CHP İstanbul Gençlik Örgütü Başkanlığı’na seçildi.

 

Mesaj Gönderin

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.