BAKİ AYDÖNER

BAKİ AYDÖNER

Parti Meclisi Üyesi

[email protected]

2163991575

Özgeçmişi

İstanbul Kartal’da doğdum. Evliyim. Aslen Gümüşhane Şiran’lıyım.

Eğitim hayatımın sonrasında 25 yılı aşkın süredir Kartal, Maltepe, Pendik, Şile ve Tuzla’da bulunan ailecek kurmuş olduğumuz kurumsal işletmelerimizin (Beyaz Eşya , Elektronik , Gıda , Otomotiv ve İnşaat) İşverenliğini yapmaktayım.

İş Dünyasının yanı sıra Anadolu Kültürünü Araştırmak ve Yaymak Üzere Demokratik Kitle Örgütlenmelerinde Çeşitli Görevlerde Bulundum.

Baba Ocağımız olarak gördüğüm Partimizde ve Siyasi Yaşamımda , Dönemsel süreçlerde , Ana Kademe İlçe ve İl Delegeliği , Gençlik Kolları İlçe , İl ve Kurultay Delegeliği , Gençlik Kolları İstanbul İl Kongresi Divan Üyeliği Gururunu Taşımaya Devam Etmekteyim.

Partimizin gençlik kollarından bugüne kadar ülkemizin geçirmiş olduğu bir çok genel ve yerel seçimlerinde aktif alan , sokak , meydan , toplantı , propaganda vb. siyaseti yaptım çeşitli kademelerde görev üstlendim.

Yerel ve Genel Seçim Koordinatörlüğünün dışında , 3 dönem Şile ilçe yöneticiliğimin (Başkan Yrd.) (2011-2017) ardından 36. Olağan Kongre’de 13 Ocak 2018’den - 2020 yılının başına kadar Dev Çınarımızın İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. 2020 yılının mart ayından itibaren 2023 Kasım ayına kadar 25 yıl sonra kazanan İstanbul’un Dürüst, Çalışkan ve Halkçı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’nun Siyasi Partilerle İlişkiler Koordinatörlüğü’nü ve Danışmanlığını büyük bir gururla yaptım. 2023 Cumhurbaşkanlığı Genel Seçim Kampanyası’nda 100’ün üstünde miting ve organizasyonu gerçekleştirilmesinde etkili görevlerde bulundum. Siyasi yaşamım boyunca almış olduğum sorumlulukların tamamını elimden geldiğince gerçekleştirmeye özen gösterdim, şüphesiz aynı istikrarla devam ettireceğim.

Partili Yol Arkadaşlarım, Şahsıma gösterdiğiniz güvenden dolayı sizlere , Örgütümüzün çok değerli yılmaz ve yorulmaz UMUT dolu tüm emekçilerine gençlerine , kadınlarına şükranlarımı sunuyorum.

Hedefimiz Sn. Genel Başkanımız Özgür Özel’in öncülüğünde 2024 yılında yerel seçimi, 2028 yılında da genel seçimi başarıyla tamamlayıp Türkiye’mizi, güzel yurdumuzu halkın iktidarına kavuşturmaktır.

Geleceğimiz için Onurlu Mücadelemize Omuz Veren ve Verecek Olan Tüm Yurttaşlarımıza

Selam ve Saygılarımla. Baki AYDÖNER

Mesaj Gönderin

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.