ARMAĞAN AKYÜZ

ARMAĞAN AKYÜZ

Genel Merkez Kadın Kolları Site Admin

[email protected]

5324779406

Özgeçmişi

1987 yılında dünyaya gelen Akyüz, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunudur. İkinci üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünde tamamlamıştır. 2011 yılında İngilizce eğitimini geliştirmek için Kaplan Test Prep. A Division of UCLA, Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles'a gitmiştir. Bir yıl sonra eğitimini tamamlayıp, Peyzaj ve Çevre Düzenlemesi alanında faaliyet gösteren kendi şirketini kurmuştur.

Kadın ve çocuk haklarıyla ilgili çalışmalar yapmakta, toplumsal duyarlılık projelerinde yer almaktadır. Aynı zamanda CHP  Parti Okulu Eğitmeni'dir.

The Party of European Socialists Women ("PES Women") ve Friedrich-Ebert-Stiftung ("FES") ile birlikte kadın hakları ve toplumsal cinsiyet eşitliği alanında Avrupa'da çalışmalar gerçekleştiren Akyüz, İspanyolca derslerine halen devam etmekte ve ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

 

 

Mesaj Gönderin

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.