23.04.2023

Sayın Selvi Kılıçdaroğlu: Ne Yalan Söyleyeyim, Buralar İyi Değil, Çocuklara Gülümsedim Ama İçim Çok Yaralı"

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla deprem bölgesinde çocuklarla buluşmasının ardından Twitter hesabında bir video yayınladı. Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, “Eğitici oyun setlerini deprem bölgesi çocuklarına getirdik, her biriyle kucaklaştım. Çocukların yüzlerindeki gülümseme tarif edilemeyecek kadar güzel. Ama ne yalan söyleyeyim, buralar iyi değil. Çocuklara gülümsedim ama içim çok yaralı. Çok çalışmamız lazım, çok” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bugün deprem bölgesinde çocuklarla buluşan Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, yolda çektiği bir videoyu bu akşam Twitter hesabında yayınladı. Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, videoya “Sevgili dostlar, eğitici oyun setlerini deprem bölgesi çocuklarına getirdik, her biriyle kucaklaştım. Çocukların yüzlerindeki gülümseme tarif edilemeyecek kadar güzel. Ama ne yalan söyleyeyim, buralar iyi değil. Çocuklara gülümsedim ama içim çok yaralı. Çok çalışmamız lazım, çok” notunu düştü.

Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, videoda şunları söyledi:

“GETİRDİĞİMİZ EĞİTİCİ SETLERİ ÇOCUKLARA DAĞITTIK. MALUM BUGÜN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI”

“Hayırseverlerin ve Beylikdüzü Belediyesi’nin yardımları ile getirdiğimiz eğitici setleri çocuklara dağıttık. Malum bugün 23 Nisan Çocuk Bayramı. Çocuklarımızın da yüzü biraz gülsün istedik. Gerçekten de biraz güldüler, tebessüm ettiler. Onların gülmesi bizi çok memnun etti, çok sevindik.

DAHA ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM VE YETERİNCE YARDIM GİTMEMİŞ. HAKİKATEN DE KÖTÜ DURUMDALAR”

Ama istiyoruz ki her an için gülümsesinler. Sevgili dostlar, buralar çok iyi değil kötü yani. Daha çok çalışmamız lazım ve yeterince yardım gitmemiş. Hakikaten de kötü durumdalar. Bu işlerin uzun süreceğini de biliyoruz. İstiyoruz ki çocuklarımızın bu gülümsemesini her zaman görelim. Her zaman güzel yaşasınlar.”